درباره بازرگانی ادوات کشاورزی صالح

تولید و توزیع ماشین آلات کشاورزی

گروه بازرگانی صالح از سال 1385 فعالیت خود را در حوزه ادوات کشاورزی بیل های لودری و مکانیکی آغاز نموده ، لیکن به سبب گرایش بازار فعلی به ادوات کشاورزی نوین در نظر دارد محصولات و تولیدات بهتر و متنوع تری را جهت بهره برداری قشر گرانقدر کشاورز، دامدار و صنعتگر ارائه نماید. در این راستا بهره گیری از بهترین برندهای کشاورزی از جمله مشهدلودربهنام، شخمیران، دقایق اراک، قطعات آهنگری خراسان، گاوآهن قربان محمد زاده و ... را در برنامه اصلی خویش قرار داده است و در این گام مهم دست یاری به سوی همه فروشندگان و عاملین فروش دراز می نماید

همچنین آمادگی خود را جهت همکاری با سایر تولیدکنندگان مطرح کشور اعلام می دارد.

بیل کانال کن بکهو

فعالیت ما به روایت آمار و ارقام

1
Curated Products
85
Curated Products
Product Categories
4.5/5
تجربه همکاری با آقای میرحافظ باعث افزایش تولیدات و همچنین کیفیت تولیدات مزرعه شده و هزینه ای که انجام داد در طی مدت 4.5 سال بطور کامل برگشت.
محمد محبی راد

افزایش محصولات مشتریان

اصلی ترین دغدغه ما در شروع همکاری، چگونگی افزایش تولیدات مشتریان و کیفیت تولیدات مزارع و باغات آنها می باشد......

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی خرید و تجهیز ادوات کشاورزی با ما تماس بگیرید

مهندس صالح میرحافظ، سابقه 15 سال تجهیز و فروش ادوات کشاورزی و نماینده تخصصی مشهد لودر بهنام و مجموعه تیراژه ماشین

سبد خرید