399صنعتی

خرید بیل تراکتور با ارزانترین قیمت

خرید بیل تراکتور با ارزانترین قیمت

 

خرید بیل تراکتور با ارزانترین قیمت راهی است که مشتری می تواند از قیمت های با صرفه بهره مند شود. در این صورت از هزینه های اولیه او کاسته شده و بر سودش افزوده خواهد شد. همچنین به دلیل تنوع در مدل های این محصول نیاز تمامی مشتریان پوشش داده می شود. مشتری نیز می تواند ضمن اطمینان از کیفیت های تضمین شده با رضایت کاملی خرید خود را به صورت عمده انجام دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

285تک

راهنمای خرید بیل تراکتور درجه 1

800

بیل لودری درجه یک در اشکال مختلف برای جلو و عقب تراکتور وجود دارد. مرغوب ترین محصولات معمولاً از فلزات مرغوب و آلیاژهای آهنی به گونه ای ساخته می شوند که در برابر فشار و ضربه مقاوم بوده و به هیچ وجه دچار شکستگی نمی شوند. این نوع بیل ها دارای جکی می باشند که به بیل متصل هستند و در افزایش راندمان، کیفیت، همچنین افزایش سرعتش کمک می کند.

از بیل مکانیکی عالی می توان برای شخم زدن خاک سخت استفاده کرد و همچنین برای حفاری و گودبرداری مناسب است. فلز به کار رفته در این بیل نیز در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون به دلیل کیفیت بالا مقاوم است، بنابراین می توان از آن در محیط های مرطوب و بارانی بدون زنگ زدگی استفاده کرد.

این محصولات در برابر عوامل محیطی مانند گرما و سرما و همچنین اشعه ماوراء بنفش مقاومت بالایی دارند و سطح آنها دچار خوردگی نخواهد شد. شخم زدن با این بیل در سراسر جهان رواج دارد که به خاک اجازه می دهد تا آب به تمام لایه های آن نفوذ کند. این محصولات ظرفیت فرآوری و ماندگاری بالایی دارند و می توانند برای مدت طولانی مورد استفاده کشاورزان قرار گیرند.

هر آنچه باید جهت بیل تراکتور به آن توجه کرد

475

بیل تراکتوری در دو مدل پشت  و جلو تولید می شود و در زمان خرید باید به کاربرد آن توجه نمود مثلا از نوع جلو تراکتوری چهار جک در مصارف بیشتری نسبت به نوع سه جک استفاده می شود. جنس آن باید از ورقه های آلیاژی باشد و کاملا فیتینگ نیز باشند تا در قسمت های پین های آن لقی وجود نداشته باشد. سطح این بیل باید با رنگ آپوکسی صنعتی پوشش داده شده باشد تا مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف جوی داشته باشد.

بیل تراکتوری مرغوب باید دارای ناخن هایی از جنس فولاد ضد سایش باشد و باید بر روی انواع تراکتور فرگوسن, رومانی و … نیز به راحتی نصب شود. همچنین از قطعات مختلفی مانند: شاسیف لودر، بازو و باکت، مهره و پیچ و شیلنگ، پمپ هیدرولیک بیل جلو، لیور جک جلو و جک بیل جلو تولید شده است.

این سیستم در دو مدل ٣ جک و چهار جک تولید می شود که به معرفی هر یک می پردازیم:

  1. بیل تراکتوری چهار جک: دارای تعادل، قدرت و توان بیشتری است و در دو سمت چهار جک هیدرولیکی دارد که در زمان بارگیری با اعمال فشار مساوی در دو سمت تعادل ایجاد می شود. کاربرد این محصول نیز در امور صنعتی و کشاورزی می باشد.
  2. بیل تراکتوری سه جک: سه جک هیدرولیکی با قدرت و تعادل کمتری برخوردار است که در کارهای سبک مانند دامپروری بکار می رود.

برخی از تراکتورها قدرت هیدرولیک حرکت بیل را ندارند یا قدرت آنها برای افزایش سرعت بیل بسیار کم است، بنابراین در این نوع تراکتورها برای استفاده از بیل های جلو باید از پمپ هیدرولیک جداگانه استفاده کرد.

 بیل تراکتور عقب به قیمت کارخانه

بکهو

خرید بیل تراکتور عقب به قیمت کارخانه بسیار ارزانتر انجام می شود و این نشان می دهد که محصول به صورت بدون واسطه ارائه می شود بنابراین با قیمت های اولیه به دست مشتریان می رسد. این بیل در انواع مدل های مختلف و مطابق با استانداردهای روز تولید می شود که به دلیل کیفیت های ممتاز خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است و در این محل امکانی فراهم شده تا مشتری بتواند با رضایت کامل بیل تراکتور 470, بیل تراکتور کوچک و بزرگ را تهیه کند.

همچنین می توانید برای مشاوره با شماره 09153170292 تماس بگیرین و یا از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید